Joga Festiwal w Wierchomli
16-23.08.2020. Joga Festiwal w Wierchomli ma już 8-letnią tradycję. Poza jogą, co roku można tu wziąć udział w niezwykle ciekawych warsztatach i prelekcjach poświęconych, ogólnie mówiąc, zdrowemu trybowi życia. Jakie tematy będą poruszane podczas tegorocznego Festiwalu?
2020-07-08, 17:30

Krótko o tym, czym jest Joga Festiwal. VIII Górski Maraton Jogi w Wierchomli
Joga Festiwal to 7-dniowe wydarzenie (16-23.08.2020 r.), które jest największą jogową imprezą w Polsce. To codzienne ćwiczenia różnych rodzajów jogi z najlepszymi nauczycielami, spotkania z interesującymi gośćmi, zajęcia dla dzieci i 3-dniowa strefa wystawców. Festiwal kończy się Górskim Maratonem Jogi 108 Powitań Słońca, wykonywanym w plenerze, na szczycie góry w Wierchomli.

Niezwykli Goście, niezwykłe warsztaty i prelekcje
Co roku organizatorzy zapraszają niezwykłych Gości prowadzących warsztaty i prelekcje.  W tym roku będą to: dr n. med. Danuta Myłek (alergolog, dermatolog i żywieniowiec), Renata Majewska (ekspert z zakresu psychologii koloru, trenerka i coach wizerunku), Iwona Guzowska (sportowiec, mistrzyni świata w boksie i kick-boxingu), Olga Szemley (autorka metody Yogattracticve), Anna Ryczek (ekspertka metody oddychania wg Butejki), Aneta Jagielińska-Latoszek (ekspertka aromaterapii i refleksologii), Jakub Dorosz (specjalista medycyny naturalnej), lek. med. Dorota Kalwajt (pediatra, rehabilitant medyczny i specjalista od równoważenia energii w organizmie), Anna Zalewska (dziennikarka, redaktorka zajmująca się minimalizmem), Adam Lis (ekspert w dziedzinie terapii dźwiękiem), Małgorzata Polańska-Kubiak (lokalna zielarka i artystka).
Uczestnicy Joga Festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatach, prelekcjach i konsultacjach. Organizatorzy szczególnie polecają:
    • Wykład „Jak dożyć 100 lat lub więcej w dobrej formie”
    • Warszataty „Colours of balance - jak żyć kolorowo każdego dnia”
    • Zajęcia „Defragmentacja Wewnętrznego Dysku. Podświadomość, magiczne miejsce, które wyznacza kierunki naszego życia”
    • Yogattractive – pokaz naturalnego anti-agingu twarzy
    • Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce. Czyli dlaczego warto oddychać mniej
    • Koncert na Gongi i Misy Tybetańskie
    • Niezłe ziółko – spotkanie z ziołami w terenie
    • Konsultacje z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
    • Warsztaty „Zdrowie naturalnie, czyli jak wspomagać się olejkami eterycznymi”
    • Test mięśniowy – narzędzie rozmowy z ciałem
    • Prelekcję „Odmawiam, nie kupuję. Strategia minimalizmu, która ratuje nasze zdrowie i planetę”.

Strefa wystawców – nie tylko dla koneserów
W ostatnie trzy dni Festiwalu (21-23.08.2020) będzie działała otwarta dla wszystkich strefa wystawców. Organizatorzy zapraszają na nią producentów i dystrybutorów tylko najlepszych, rzemieślniczych kosmetyków i wytwórców ekologicznej żywności. „Jak co roku, strefa wystawców jest bardzo kameralna i wyselekcjonowana. Cieszy się jednak ogromnym powodzeniem, dlatego że Goście mogą się tu zapoznać z nowościami oraz z produktami wyjątkowej jakości” – zapewnia koordynatorka Joga Festiwalu, Magdalena Mroczka.
 
Na Festiwal można zapisywać się on line: http://www.joga-joga.pl/sondaz.php?id=181&smclient=b2b6211d-842a-4378-abcc-03ce92444ef0&utm_source=salesmanago&utm_medium=email&utm_campaign=default

Organizatorami Festiwalu są: ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort – oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.