Indianie Kolumbii w Żółtym Młynku
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach 25 września zaprasza na "Podróże w nieznane" w Żółtym Młynku.
2018-09-20, 16:49

Indianie Kolumbii - to zdjęcia i opowieść z kilkunastu wypraw przez Kolumbię która jest globem w miniaturze: rajskie plaże Karaibów, dzikie dżungle wybrzeża Pacyfiku i Amazonii, bezkresne sawanny Llanos, kolonialne miasta, ośnieżone szczyty Andów, najlepsza kawa a przede wszystkim wspaniali ludzie na każdym kroku jeszcze nie skażeni masowa turystyką. Dotrzemy do wiosek Indian Kuna i Embera w przesmyku Darien, Indian Wayuu na pustynnym półwyspie Guajira, czy nomadów Amazonii Nukak Maku.


Dominik Bac - Kapitan jachtowy, podróżnik i fotograf. Na jachcie "Stary" opłynął Amerykę Północną i Amerykę Południową pokonując przylądek Horn i Przejście Północno-Zachodnie co zostało wyróżnione dwukrotnie Kolosem, I Nagrodą Rejs Roku, Nagrodą im.Andrzeja Zawady a także National Geographic Traveller. Fascynuje się kulturą Indian, szczególnie tych żyjących wciąż zgodnie z tradycjami przodków. Wspólnie z żoną Claudią prowadzą agencję wyprawową Grupa Outdoor i realizują autorskie wyjazdy do Kolumbii, Ekwadoru, Panamy, Kostaryki, Peru oraz innych miejsc Ameryki Południowej pokazując ten kontynent od najlepszej strony. Poza wyprawami do Ameryki zajmuje się organizacją, wypraw fotograficznych, oraz rejsów żeglarskich na Morzu Śródziemnym, w Norwegii, na Karaibach i w Tajlandii. Dla najmłodszych prowadzi wykłady w Akademii Odkrywcy im.Tony Halika gdzie przybliża Świat młodym odkrywcom.
Strony:
www.grupa-outdoor.com
www.takajestkolumbia.com
www.akademiaodkrywcy.org

25 września (wtorek) 2018 r. o godz. 19.00
Dominik Bac - „Indianie Kolumbii”
Wstęp wolny.

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.