Warto wiedziec - nowy kanał w serwisie You tube
6 września 2018 roku uruchomiono nowy kanał w serwisie You Tube pod nazwą "warto wiedzieć".
2018-09-11, 13:06

 Ideą kanału jest publikowanie wartościowych treści video z zakresu: psychologii, socjologii społecznej, życia codziennego, ciekawych ludzi, podróży - czyli otaczającego nas świata i życia w aspekcie problemów, z którymi możemy spotkać się na co dzień. Odbiorcami kanału są osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę na polu własnego samorozwoju, poszukujące rozwiązań w zależności od własnych potrzeb.

Formuła realizowanych odcinków kanału "warto wiedzieć" to rozmowy z zaproszonymi gośćmi, z którymi rozmawia Adam Bortnowski związany z branżą telewizyjną od wielu lat. Zaproszone osoby występują w charakterze specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem, w rzetelny sposób opowiadają o zagadnieniach przedstawionych w poszczególnych odcinkach. W odcinkach staramy się przedstawić temat bez jednoznacznych rad, starając się jednocześnie zostawić pole do własnych spostrzeżeń oraz dyskusji w postaci komentarzy.

Start kanału zapoczątkowały m.in. odcinki o:
- sztuce komunikacji z Beatą Kosiacką, trenerem empatii
- Rodo na co dzień z dr Maciejem Kaweckim z Ministerstwa Cyfryzacji
- egzaminach na prawo jazdy z Krzysztofem Wójcikiem - ekspertem ruchu drogowego
oraz polityce w telewizji z medioznawcą dr hab. Jackiem Wasilewskim

kanał można oglądać tutaj: https://bit.ly/2MhArGW

informacji udziela
Adam Bortnowski
602 236 509
wartowiedziec.wspolpraca@gmail.com

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.