Japonia - Kraina Wschodzącego Słońca
Marzy Wam się podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni? Różnice obyczajowe, kulturowe i geograficzne sprawiają, że Japonia dla wielu osób jest fascynującym miejscem. Zawieszona gdzieś między wielowiekową tradycją a nowoczesnością podniesioną do potęgi n-tej. Położona na 6 800 wyspach, z aktywnym wulkanem, czterema systemami pisma, najpunktualniejszymi na świecie pociągami, czarnym kotem, który zwiastuje szczęście i drzemką w pracy zagwarantowaną przez konstytucję. Taka jest właśnie Japonia!?
2020-01-10, 12:12

O miesięcznej, samotnej wyprawie po Krainie Wschodzącego Słońca opowie nam Ania Markowska  z GlobTroper - Podróże Aktywne  www.facebook.com/podrozeaktywne/ . Podróżując z południa na północ Japonii - od półwyspu Kiusiu aż po Sendai -  przemierzyła ponad 6500 km i nie obyło się bez niesamowitych przygód. Ania odpowie na pytanie jaka jest prawdziwa Japonia? Czy to ta, którą mieliśmy okazję oglądać w filmach Akiro Kurosawy? Czy to rzeczywiście kraj gejsz i samurajów? A może mekka nowoczesności, mangi i anime? Jak bardzo różni się od europejskich krajów?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie już 14.01.2020 r., a tymczasem można zerknąć na stronę  https://globtroper.pl/wyprawy/japonia/ .

GlobTroper  www.globtroper.pl  jest projektem, który powołałam do życia właśnie z miłości do podróży. GlobTroper to biuro nie-zwykłych podróży dla nie-zwykłych ludzi.  Chcę się podzielić swoją pasją również z Tobą i zarazić Cię podróżniczym bakcylem. Udowodnię Ci, że wyprawy z plecakiem, z dala od all inclusive, ale blisko tego, co nie-zwykłe, są prostsze niż myślisz.

Anna Markowska -  Wrocławianka, członkini Klubu Podróżników BIT, 3-krotnie organizowała największy wyścig autostopowy na świecie Auto Stop Race. Studiowała też w Chorwacji, kilka lat pracowała za granicą jako animatorka czasu wolnego oraz prowadziła aktywne wyprawy na krańce świata dla małych grup. Podróże to jej życie, odkąd tylko pamięta. Kiedy wyrusza w świat - ten daleki i bliski - uwielbia uczucie niepewności, które jej towarzyszy, gdy po raz pierwszy stawia stopę na „nieznanej” ziemi. To podekscytowanie, adrenalinę i… radość. Bo już wie, że za chwilę „nieznane” stanie się częścią doświadczeń, które pozostaną z nią do końca życia. Dla Ani to właśnie przeżycia są największą wartością podróżowania. Uwielbia jeździć autostopem, w ten sposób przemierzyła m.in. całe Bałkany. Jej ulubionym regionem świata jest Azja.  

Klubokawiarnia Żółty Młynek
Rybnik ul. Św. Jana 2, tel. 513064196
www.facebook.com/zolty.mlynek.klubokawiarnia  
14 stycznia (wtorek) 2020 r. o godz. 19.00
Wstęp wolny.

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.