Magiczny weekend w Lublinie
Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie to jedyny w Polsce festiwal sztuki nowego cyrku. W czasie czterodniowej imprezy skierowanej do osób w każdym wieku, można podziwiać występy gwiazd nowoczesnej sceny cyrkowej z całego świata.
2017-06-23, 18:19

Spektakle odbywają się na zewnątrz,
w najpiękniejszych zakątkach miasta i w wybranych przestrzeniach pod dachem. W repertuarze wśród kilkudziesięciu przedstawień, pokazów i koncertów znajdą się pozycje zarówno dla rodzin
z dziećmi, jak i dla dorosłych, wytrawnych widzów. Najbardziej spektakularnie zapowiadają się występy grupy Galileo 27 i 28 lipca na Placu Zamkowym.
W tych dniach, ponad głowami przechodniów, na taśmach przechadzają się slacklinerzy, których umiejętności akrobatyczne wzbudzają podziw i podnoszą poziom adrenaliny. Lublin z perspektywy taśmy na wysokości, dzięki wirtualnym okularom, będzie mógł zobaczyć każdy chętny,. Wieczorami miasto rozbłyśnie pięknymi światłami, a w jego sercu, na Placu po Farze, pojawi się specjalna instalacja artystyczna, nawiązująca do nieistniejącej dziś budowli, pierwszego kościoła w Lublinie. Tegoroczna edycja Carnavalu Sztukmistrzów wpisuje się w obchody 700-lecia Miasta Lublin.
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia www.sztukmistrze.eu

Wykorzystując fotografie prosimy oznaczać je opisem „Mat. Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin-Marketing Miasta”

kontakt dla mediów:
Ewa Dados Jabłońska
media@sztukmistrze.eu

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy