Odkładamy WZ-tki do Sylwestra - w nowy rok w dobrej formie
Nie czekamy z postanowieniami noworocznymi do Sylwestra! Platforma treningowa i-Sport wraz z magazynem „GIRLS. Dziewczyny Trenują” oraz partnerami: Dare 2b Polska, Saturn Polska i TomTom ogłasza pełną mobilizację już dzisiaj! 12 wspólnych treningów dla Pań w każdym wieku pozwoli wkroczyć w nowy rok w dużo lepszej formie i kondycji. Akcja wystartowała 5 grudnia i potrwa do 31 stycznia 2016 r.
2016-12-13, 10:00

Do dyspozycji będzie 12 bezpłatnych materiałów video z pełnym zestawem ćwiczeń, opracowanym przez główne trenerki i-Sport fitness: Karolinę Kozelę Paszek, Mayę Piotrowicz, Ewelinę Pach i Kamilę Kretowicz. Co 2 dni publikowany będzie zestaw ćwiczeń na dany dzień. I tak aż do Sylwestra.

Potrzeba bardzo niewiele, żeby było widać pierwsze efekty - ok. 25 minut co drugi dzień tylko dla siebie przez 4 tygodnie. Szkoda marnować czas, który pozostał do 31 grudnia, bo on i tak minie. Więc do dzieła!

Aby motywacja do wysiłku wzrastała wśród uczestniczek, nie może zabraknąć nagród za regularną pracę. Raz w tygodniu najaktywniejsze dziewczyny mają szansę na cenne nagrody – m.in. vouchery na zakupy w sklepie Dare 2b Polska: www.sklep-dare2b.pl.

Dare 2b to brytyjska marka specjalizująca się w produkcji odzieży dla miłośników sportów zimowych, kolarzy, biegaczy i przedstawicieli innych dyscyplin sportowych. W swojej ofercie ma także kolekcję przeznaczoną do szeroko pojętego fitnessu oraz jogi. Są to produkty, w których Panie poczują się jednocześnie komfortowo, wygodnie i atrakcyjnie. To kolekcja, która podkreśla kobiece piękno i pozwala w pełni skupić się na ćwiczeniach.

Co należy zrobić, żeby wygrać nagrody? Zapraszamy na stronę wydarzenia. Wszystkiego się tam dowiecie, a przede wszystkim będziecie mogły dołączyć do akcji:
https://www.facebook.com/events/1684185048538543/

więcej informacji:

kgruszka@regatta.com

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy