Adrenalina w wersji Mroga Trophy
Mroga to niepozorna rzeka, ale może dostarczyć także niezapomnianych wrażeń. Już dzisiaj możemy zaprosić na XVI edycję Mroga Trophy czyli spływ odcinkiem specjalnym dopływu Bzury, który odbędzie się 20 sierpnia.
2016-08-02, 11:28

Co roku kilkudziesięciu śmiałków testuje własną wytrzymałość na specjalnym 5 – kilometrowym odcinku z Dmosina do przystani na zalewie Mrożyczka w Głownie. Rzeka w tym miejscu wygląda niczym dżungla z wieloma progami, tamami zbudowanymi przez bobry czy też powalonymi drzewami. Są odcinki, które pokonać trzeba będzie z kajakiem na plecach. To prawdziwy kajakowy cross.

- Obecnie dopinamy szczegóły imprezy. Załogi mogą się zarejestrować na spływ do 12 sierpnia w wirtualnym formularzu dostępnym na www.mrogatrophy.glowno.pl – mówi Renata Piechut – Machnicka z Urzędu Miejskiego w Głownie.

W kajaku najciekawsza jest wolność – od nas samych zależy ile czasu poświęcimy na zmaganie się
z rzeką, a ile na podziwianie piękna przyrody i okrywanie miejsc, które warto zobaczyć. Jak mówi Aleksander Doba, zapalony kajakarz, który samotnie pokonał Ocean Atlantycki – „Każda przygoda sprawia, że bardziej żyjemy. Jeśli kochasz życie to nie siedź w miejscu, ale działaj i wykorzystuj energię na coś pozytywnego”. A Ty jak spędzisz swoje wakacje?

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy