Nowe modele sandałów Terra Fi - Teva odświeża kluczową kolekcję
Wraz z początkiem sezonu wiosna - lato 2016 Teva, amerykański potentat na rynku sandałów turystyczno - sportowych, wprowadza nowości w ramach sprawdzonych i lubianych kolekcji. Jedną z nich jest Terra Fi, w której debiutują modele Terra Fi Lite oraz Terra Fi 4. Oba cieszyły się sporą popularnością w zamówieniach preorderowych wśród polskich kontrahentów - zarówno dla sandałów damskich, jak i męskich.
2016-03-29, 15:01

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, szefowie Tevy podjęli decyzję o rozwinięciu kolekcji o 2 wspomniane powyżej modele. Swoją konstrukcją i stylistyką nawiązują one do wcześniejszych sandałów. Również i tu postawiono na sprawdzone technologie - Spider Oryginal™ w podeszwie i amortyzację pięty Shoc Pad™. Obydwa modele wyposażone są w wyściółkę antybakteryjną, nylonową cholewkę i niezawodne zapięcie. Pozwala to użytkownikom na poczucie komfortu, nierzadko na skrajnych płaszczyznach - podczas zwiedzania miasta, na plaży czy nawet w czasie marszu w nierównym terenie. W parze z uniwersalnością zastosowania idzie typowa dla kolekcji Terra Fi paleta ciekawie połączonych, kolorów wplecionych w nieszablonowe wzory.

Sandały TEVA M's Terra Fi 4, kolor Cross Terra Navy i TEVA W's Terra Fi 4, kolor La Manta Deep Purple.
Nowe modele w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawią się w czołowych polskich sklepach outdoorowych oraz multibrandowych z szeroko rozumianym segmentem lifestylowym.

O producencie
Teva jest ogólnoświatowym liderem w produkcji sandałów sportowo - turystycznych, projektowanych z naciskiem na elegancję kolorów wkomponowanych w nieszablonowe wzory. Początki brandu sięgają 1984 roku, gdy Mark Thatcher, młody przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie, stworzył pierwszy na świecie model sandała sportowego, czym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. Obecnie Teva sprzedawana jest do ponad 40 krajów, w tym od kilku lat również w Polsce.
Więcej informacji www.teva-eu.com.

O dystrybutorze
RAVEN jest powstałą w Krakowie firmą handlową działającą w branży turystyczno - sportowej. Oferuje specjalistyczną odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny, przeznaczone zarówno dla amatorów rekreacji na świeżym powietrzu, pasjonatów outdoorowych aktywności, jak i dla fanów sportów ekstremalnych. Jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem uznanych zachodnich marek, takich jak Marmot, Patagonia, AKU, Teva czy Smartwool. Ponadto od 2009 roku RAVEN rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy, sprzedawany do ponad 150 sklepów na terenie Polski.
Więcej informacji na www.ravenoutdoor.com.

Dodatkowych informacji udziela:
Piotr Miecznik - Specjalista ds. Marketingu, Raven Rafał Ziobro, Adam Zych Spółka Jawna
tel. 12 628 51 95 wew. 1, e-mail: marketing@ravenco.eu

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy