I Międzynarodowy Zlot Cabrio
Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Cabrio. 6 sierpnia 2016 roku pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w Zlocie organizowanym w Gnieźnie.
2016-03-23, 14:31

To pierwsze w historii kraju wydarzenie o charakterze międzynarodowym, które skupi pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną, turystyczną i track foodową.Pierwszą  stolicę  Polski,  podobnie  jak  Rzym,  zbudowano  na  siedmiu wzniesieniach. To właśnie tutaj zgromadzą się rzesze fanów aut z otwartym dachem, aby podziwiać piękno sylwetek tych samochodów. Oprócz ekip cabrio z całej Europy, do Gniezna przyjadą miłośnicy motoryzacji przekonani o tym, że do tej pory nie wynaleziono lepszego pojazdu na słoneczną pogodę. Agencja Commercial Communications wraz z patronem strategicznym Miastem
Gniezno,  wspierana  zaangażowaniem  prawdziwych  pasjonatów  motoryzacji, zajęła się organizacją największej w Europie imprezy motoryzacyjnej o tematyce cabrio, pod hasłem Cabrio let me be free!
Dwa dni atrakcji przygotowanych dla uczestników to, m.in. Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, przegląd filmów reklamowych o tematyce cabrio oraz pierwsza próba bicia Rekordu Guinnessa przez miłośników kabrioletów. Program wydarzenia wzbudził zainteresowanie zagranicznych mediów, które potwierdziły, że będą relacjonowały przebieg tej wyjątkowej imprezy.Do tej pory wśród zainteresowanych udziałem w Zlocie jest ponad 100 ekip. Organizatorzy szacują, że w dniach  6-7 sierpnia Gniezno odwiedzi 12 000 gości. Będzie to doskonała okazja, aby poznać uroki miasta i terenów Wielkopolski, ale przede  wszystkim spotkać fanów motoryzacji  zcałej Europy. Zachęcamy do odwiedzenia strony cabriopoland.com,  na  której  nie  zabraknie szczegółowych informacji na temat programu imprezy, warunków udziału w wolontariacie, czy regulamin konkursu „Otwarci na emocje”. Za pośrednictwem strony ekipy cabrio mogą nabyć bilety na to wydarzenie.

Kontakt dla mediów
Anna Hankiewicz
PR Manager
a.hankiewicz@cabriopoland.com

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy