Tea & Coffee World Cup w Krakowie
Po raz pierwszy w Krakowie, w dniach: 10-12 maja 2016 roku odbędą się najważniejsze światowe targi kawy i herbaty. Tea & Coffee World Cup to również interaktywne warsztaty i sympozja informacyjne z udziałem liderów branży z całego świata.
2016-01-29, 14:53

Tea & Coffee World Cup to jedyny event łączący wszystkie elementy przemysłu kawowo-herbacianego: od ziaren i liści, aż po filiżanki!

Branżowe targi Tea & Coffee World Cup to unikalna szansa na spotkanie potencjalnych dostawców i klientów. Interaktywne warsztaty i sympozja informacyjne przyciągną kupujących i liderów branży z całego świata. Międzynarodowa grupa wystawców, gości i prelegentów dowodzi, że targi Tea & Coffee niezmiennie zajmują pierwsze miejsce na międzynarodowym rynku.

Targi spełniają nie tylko funkcję biznesową, ale również edukacyjną, zaspokajając oczekiwania specjalistów z całej branży kawowo-herbacianej. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo Lockwood Publications z Nowego Jorku.

Międzynarodowe targi Tea & Coffee World Cup 2016 (10-12 maja 2016, EXPO Kraków) mają za zadanie przedstawić najnowsze trendy branży kawowej i herbacianej. W tym roku, po raz pierwszy w Krakowie, odwiedzający będą mieć możliwość uczestnictwa w wybranych panelach bogatego - i co ważne - bezpłatnego programu edukacyjnego, który zawierać będzie liczne interaktywne warsztaty oraz prelekcje.

W programie wydarzeń towarzyszących znajdują się między innymi:
- zawody Tea Masters Cup,
- parzenie i mieszanie herbat,
- degustacje herbat najwyższej jakości, 
- degustacje kawy z ekologicznych upraw,
- warsztaty z optymalizacji e-marketingu,
- zajęcia dotyczące trendów w branży herbacianej,
- aukcja charytatywna.  

Wstęp na Tea & Coffee Word Cup kosztuje 10 euro lub 40 PLN dla całej branży kawowo-herbacianej oraz przedstawicieli pokrewnych i związanych z nią branży. Płatności można dokonać jedynie gotówką przy kasie w EXPO Kraków. Rejestracja na wydarzenia towarzyszące będzie dostępna również na miejscu. Zarejestrowani odwiedzający mają prawo uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach i zajęciach w cenie biletu wstępu. O udziale w warsztatach decyduje kolejność rejestracji, ilość miejsc jest ograniczona. O uruchomieniu rejestracji online będziemy informować w kolejnych komunikatach.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 10-12 maja 2016 roku w EXPO Kraków!

strona Organizatora: www.worldcupkrakow.com
strona EXPO Kraków: www.expo.krakow.pl
kontakt: Weronika Wirtel, Targi w Krakowie (EXPO Kraków) – Wirtel@targi.krakow.pl

KONTAKT / AUTOR
Adam Bortnowski
redaktor naczelny
Medialord sp. z o.o./Veturo.pl
602236509
ZAŁĄCZNIKI
tcwc-logo.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy